icon-news

Konkurs kulinarny 2024

Wydarzenia 15.04.2024

W ramach III Wyborów Pięknej z Rept zapraszamy tarnogórskie restauracje do wzięcia udziału w organizowanym po raz trzeci konkursie kulinarnym. W tym roku rywalizacja będzie toczyła się w aż trzech kategoriach – Danie główne (kaczka z jabłkiem), Szarlotka i Tarnogórski Rarytas (dowolne danie z jabłkiem). Dodatkowo na laureatów po raz pierwszy czekają nagrody finansowe – w sumie 4 tysiące złotych!

W konkursie mogą brać udział lokale gastronomiczne działające na terenie miasta Tarnowskie Góry. Można zgłosić się do jednej/ dwóch wybranych kategorii lub przygotować trzy potrawy.

Kategorie:

1. Danie główne, czyli kaczka z jabłkiem

2. Szarlotka

3. Tarnogórski Rarytas, czyli dowolne danie z jabłkiem w roli głównej.

Na zwycięzców tradycyjnie czekają statuetki, dyplomy i… po raz pierwszy nagrody finansowe. Tarnogórski Rarytas jest wart 2 tysiące złotych. Zaś danie główne i szarlotka otrzymają po tysiąc złotych każde.

Laureaci będą zobowiązani do wprowadzenia zwycięskich dań do menu swoich lokali (kaczka z jabłkiem oraz szarlotka muszą być dostępne dla klientów na co dzień/ każdego dnia otwarcia lokalu; Tarnogórski Rarytas musi być dostępny dla klientów lokalu, ale wybranej formule np. na co dzień, na zamówienie, weekendowo itp.).

Termin nadsyłania zgłoszeń  upływa w dniu 22 kwietnia 2024 r.  godz. 15.00 (decyduje data wpływu). Wyniki konkursu poznamy w niedzielę 28 kwietnia.

regulamin 2024

RODO

zgloszenie

arkusz-oceny

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem