icon-news

Rabaty na noclegi w Hostelu Młotek i Perlik

Aktualności 18.01.2024

Przenocuj w historycznym kompleksie najsłynniejszej na Górnym Śląsku wytwórni mydła Josepha Lukaschika zlokalizowanej w sercu Tarnowskich Gór, miasta z zabytkami światowego dziedzictwa UNESCO! W 2024 roku można zyskać dodatkowo 20% zniżki na nocleg.

Do wykorzystania (razem lub osobno) są dwie promocje:

Rabat na dłuższy pobyt

Rezerwując pobyt na minimum dwie noce, można otrzymać zniżkę 10% (maksymalnie 7 nocy). Rabat generowany jest automatycznie na stronie rezerwacji w serwisie booking.com.

Dopuszczamy również przedpłatę na konto. Zanim jednak dokonana zostanie płatność, prosimy o kontakt telefoniczny (+48 797 474 690) celem weryfikacji dostępności pokoi oraz kwoty przelewu.

W tytule przelewu prosimy wpisać: rabat na dłuższy pobyt, imię i nazwisko, datę pobytu, numer telefonu.

Dane do przelewu

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej
Gliwicka 2, 42-600 Tarnowskie Góry

ING Bank Śląskie O/Tarnowskie Góry
nr konta : 50 1050 1386 1000 0002 0085 6532

Zniżkę można otrzymać także, dokonując rezerwacji na miejscu w naszym biurze przy ul. Gliwickiej 2 w Tarnowskich Górach (siedziba SMZT). Biuro jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30. Oferta będzie możliwa do realizacji w przypadku dostępnych pokoi.

10 procent zniżki w ramach promocji Miast Gwarków

Kupując bilet do Zabytkowej Kopalni Srebra lub Sztolni Czarnego Pstrąga można otrzymać zniżkę 10 procent na nocleg w hostelu. Rabat jest do wykorzystania w ciągu 7 dni od daty wizyty we wspomnianych powyżej atrakcjach.

BILETY KUPIONY PRZEZ INTERNET: po zakupie biletu na zwiedzanie atrakcji UNESCO przez stronę www.bilety.kopalniasrebra.pl prosimy o kontakt telefoniczny (+48 797 474 690). Sprawdzimy wówczas, czy w wybranym terminie dysponujemy wolnymi pokojami i potwierdzimy ostateczną kwotę.

W kolejnym kroku należy przesłać na nasz adres mailowy noclegi@mlotekiperlik.pl ważny biletu (otrzymany drogą elektroniczną lub zdjęcie biletu zakupionego w kasie kopalni/ sztolni) oraz potwierdzenia przelewu.

W tytule przelewu prosimy wpisać: promocja Miast Gwarków, imię i nazwisko, datę pobytu, numer telefonu.

Zniżkę można otrzymać także, okazując bilet i dokonując rezerwacji na miejscu w naszym biurze przy ul. Gliwickiej 2 w Tarnowskich Górach (siedziba SMZT). Biuro jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30. Oferta będzie możliwa do realizacji w przypadku dostępnych pokoi.

Hostel Młotek i Perlik

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem