icon-news

Archiwalne egzemplarze Montesa dla każdego

Aktualności 05.11.2019

Od dwudziestu lat poszerza naszą wiedzę na temat dziedzictwa ziemi tarnogórskiej. Przez ten czas Oficyna Monos wypuściła na rynek aż 100 numerów popularnej gazety. Chcesz mieć jeden z nich? Sprawdź jakie numery oferujemy i odbierz bezpłatny egzemplarz w naszej siedzibie.

Montes Tarnovicensis to gazeta historyczna, która ukazuje się w Tarnowskich Górach od 2000 r.  Pierwszy numer ukazał się 21 kwietnia. Z kolei setny, jubileuszowy,  ukazał się na rynku całkiem niedawno.Jest wprawdzie dostępna internetowa wersja gazety Montes Tarnovicensis, ale nadal papier to papier. Układ, charakterystyczna jakość i tematyka, to wyróżnia gazetę.

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej posiada w swoich zbiorach wszystkie roczniki Montesa. Teraz może mieć je każdy i to bez żadnych opłat. Wystarczy odwiedzić siedzibę SMZT przy ul. Gliwckiej 2 (pon – pt, 8.30 -16.30) i w naszym sklepiku odebrać wybrane egzemplarze Montesa.

Posiadamy numery z lat 2000 – 2019. Nie wiesz jaki egzemplarz wybrać? Wejdź na stronę montesa i sprawdź jakich numerów nie masz w swoich zbiorach: http://montes.pl/

\

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.

Zostań Patronem